İçeriğe geç Altbilgiye atla
mea project

Rüyaydı,
Gerçek Oldu!

Gerçekleşen bir projeniz olması için burdayız.

Projeleriniz için en iyi;

  • Stratejik İletişim Danışmanlığı
  • PR
  • Proje Koordinatörü
  • İçerik Yönetimi
  • Organizasyon Tasarımı
  • Moda – defile

Hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz…

irem kavak
irem kavak 2

Kurulduğu günden bu güne kadar birçok önemli projenin altına imza atarak tanıtım ve iletişim konularında en fazla tercih edilen ajanslardan biri olmayı başaran meaproject, birbirinden değerli 100’den fazla projeyi tamamlamış bulunmaktadır. Her biri kendi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi profesyonellerden oluşan ekibiyle yenilikçi fikriler üreten ajansımız, 10’dan fazla ödülle taltif edilmiştir.

Merkezi İstanbul’da bulunan ve kurucusu İrem Kavak yönetiminde faaliyetlerini sürdüren meaproject, medya danışmanlığı, tanıtım filmleri, TV reklamları, otel tanıtımları, organizasyon ve proje yönetimi konularında hizmet vermektedir. Her bir projeyi kendi sektöründeki dinamikleri esas alarak analiz eden meaproject, denenmemiş fikirleri hayata geçirerek müşterilerine önemli avantajlar sağlamaktadır.

Çalışmalarında ‘’her şey bir fikirle başlar’’ mottosuyla hareket ederek benzersizi yaratmayı ilke edinen meaproject, hayallerin ötesindeki fikirlerle hayata yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefler. Teknoloji ve iletişimdeki tüm gelişmeleri an be an takip edebilmek adına eğitim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ekibimiz, gerek özel kişilikler, gerekse kurumsal firmalara eksiksiz ve kusursuz hizmetler üretir.

Günümüzde kaliteli ürün veya hizmet üretmek ne kadar önemliyse, bunların geniş halk kitlelerine tanıtılması da bir o kadar önemlidir. Bu sebeple, reklam ve tanıtım çalışmalarında yenilikçi fikirlerle hayallerin ötesinde projeler hazırlayarak, müşterilerini bir adım ileriye taşımayı hedefleyen genç ve dinamik ekibimiz, her bir projede ayrıcalıklı hizmet kalitesini yadsınamaz bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Kılı kırk yaran bir titizlikle planlanan organizasyonlara imza atarak, müşteri prestijini en üst seviyelere çıkarmayı başaran ekibimiz, eksiksiz ve sorunsuz planlamalar yaparak özel gün ve gecelerinizi unutulmaz kılar. Reklam ve tanıtım konusunda yılların bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla zaman ve mekan ayırımı yapmadan çalışarak yenilikçi fikirler üreten firmamız, sosyal medya danışmanlığı konusunda da benzersiz projelere imza atmaktadır.

İnternet çağının gereklerini uygun olarak hazırlanan kısa tanıtımlar, çarpıcı spotlar ve grafiklerle sosyal medyada sürekli gündemde olmanızı sağlayan ekibimiz, çıkış arayan firmaların PR çalışmalarını da büyük bir titizlikle yürüterek sektöre dair tüm analizleri eksiksiz bir şekilde yapar ve işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri rapor halinde sunar.

Yorumlarınız

Müşterilerimizin Memnuniyetleri

Thanks to you, we cheerfully celebrated my son’s birthday. We loved all the attractions.

Kylie Rogers

Kylie Rogers

Social Worker

Thank you for the bright emotions. I want to come to you again, and I recommend it to everyone!

Peter Parker

Peter Parker

Designer, CEO

Thank you for an unforgettable holiday! My children are very happy and want to come again.

Amy Weinstein

Amy Weinstein

Photographer

Yesterday I went with friends to the amusement park. Thank you for the sea of emotions!

Alise Bright

Art Director

Yesterday I went with friends to the amusement park. Thank you for the sea of emotions!

Ethan Bright

Ethan Bright

Art Director
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone